Emo style - čo to je?

5. září 2008 v 17:43 | andienka
Tááák! A mám Vás pekne v svojej pascičke! Teraz si pekne spolu prečítame niečo o štýle emo a možno sa Vám to začne páčiť. Tak za prvé - emo štýl je tiež aj scene štýl, vlastne je to to isté.
A viac sa už dozvieme z okopírovaného článku nájdeného na stránke http://emo-style.cz/
Tak tedy módní teenagerovské hnutí EMO vtrhlo do naší země. Co vlastně v sobě představuje Emo styl, charakterizující a podtrhávající individuálnost teenagerů, hlásících se k této subkultuře?
Především Emo styl odráží výrazné pozitivní emoce, i když občas narazíme i na negativní. Vždyť pro Emo jsou apatie a lhostejnost nepřijatelné, naopak otevřený projev citů a emocí je přesně to, co je správné. Vždyť přesně v tom spočívá jejich základní smysl života. A to se rozhodně promítá nejen do životního stylu, ale i do způsobu oblékání, účesů a dalších znaků, které se překotně rozvinuly, předehnaly i mnoho jiných trendů a nabídly něco osobitého a neopakovatelného. Prohlédneme si podrobněji některé atributy Emo-kida.
Vybělený obličej, bledé rty odstínu skoro jako kůže a velmi jasně podmalované oči. Někdy Emo naznačují na svých tvářích černé cestičky jakoby od slz rozmyté kosmetiky a dokonce malují černou tužkou slzičky. Na nehtech černý lak. I u Emo boys.
Ok, a viac sa už dozviete v iných článkoch len dúfam, že sa Vám ten článok páčil. Celá tá stránka je senzačná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama